کمک هزینه لباس و پوشاک مددجویان

_

یکی از دغدغه‌های اصلی و همیشگی مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر، داشتن مسکن و سرپناه مناسب برای زندگی می‌باشد. از این رو موسسه خیریه محبان نیز به طور مستمر به این دغدغه توجه داشته و توانسته است با کمک شما نیکوکاران، بخشی از مشکلات  مددجویان را در حوزه مسکن رفع نماید. اقدامات خیریه در این زمینه، متناسب با نیاز و ضرورت واقعیِ مددجو و توان و تصمیم خیریه خواهد بود.
لذا شما نیکوکاران عزیز می‌توانید با مشارکت در طرح‌های خیریه، در تامین سرپناه و مسکن مناسب برای مددجویان مشارکت نمایید.

یکی از وظایف مددکاران موسسه خیریه محبان در مرحله نخست، تامین پوشاک و لباس‌های مناسب برای مددجویان است که به جهت رعایت اصول بهداشتی به صورت جدی لازم است دنبال شود. بنا بر آنچه از تعالیم دینی و در علوم اجتماعی می شناسیم، یکی از نیازهای اولیه انسان، نیاز به پوشاک است. از این رو خیریه محبان برای نیازمندان تحت پوشش، اهدای پوشاک فصلی و مطابق با نیازهای ضروری اعضا خانواده را در دستور کار دارد.
شما نیکوکاران گرامی نیز می توانید پوشاک و البسه نو و دست دوم مناسب خود را برای ما ارسال کنید تا ما آنها را دسته‌ بندی و ساماندهی نموده و به دست محرومین برسانیم و یا مبالغی را که علاقه‌ مندید با نیت پوشاک مددجویان هزینه شود، به حساب خیریه واریز نمایید تا در این خصوص هزینه گردد.

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.